Золочівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 Золочівської селищної ради Золочівського району Харківської області Х

30.04.2018

Тиждень безпеки дитини
З 23.04.18р. по 27.04.18р. в закладі проведено Тиждень безпеки дитини. Мета проведення Тижня безпеки дитини — поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

10.042018

Свято Великодня

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика й дружня родина. Напередодні великого свята відбулася розвага «Великоднє свято». Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Паскою та Вербною неділею. Захід пройшов в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність, веселий дитячий сміх та аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у актовому залі дитсадка. Дітлахи не лише дізналися багато про це весняне свято, але й брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня, пригощалися пасками.

21.03.2018

Театр в гостях
До наших дітей завітали артисти Полтавського лялькового театру Арт-Вей з  захоплюючою виставою «Чарівний годинник або місія Тролів».

Святкові весняні ранки
Вихованці всіх дошкільних груп готували пісні, таночки, вірші, дарунки, щоб привітати любимих мам, бабусь, жінок з чудовим першим весняним святом. Протягом декількох днів у садочку відбувалися  святкові ранки, на яких діти змогли  проявити свою любов до бабусь, мам та подарувати їм сувеніри.

РМО вихователів різновікових груп та музичних керівників
21  лютого 2018 року в Золочівському ДНЗ № 3 відбулося районне методичне об`єднання вихователів різновікових груп та музичних керівників на тему: «Виховання поваги, любові до рідного краю як одна із складових національної свідомості у дошкільнят». Цього дня до уваги слухачів було запропоновано перегляд заняття в середньо-старшій групі на тему: «Як колобок свою домівку шукав».Метою цього заходу було виховання любові та поваги до своєї домівки,до рідного краю засобами українського  фольклору.

Районний семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти
Згідно річного плану районного відділу освіти 14.02.2018р. на базі Золочівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №3 був проведений районний семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти з теми  «Розвиток конструктивних здібностей та креативності дітей дошкільного віку через  LEGO-конструювання». Учасники семінару-практикуму переглянули інтегроване заняття в середній  групі на тему: «Космічна мандрівка» з  художнього конструювання (показ вихователя Набоки І.О.). Усі учасники семінару взяли активну участь у творчій майстерні вихователя «Світ конструювання LEGO».